Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
8-е ДИВО СВІТУ
19.09.2017 11:06

 

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» з 22 вересня 2017 року презентує персональну виставку Володимира Едуардовича Казарянатворця унікальних і неповторних за технікою творів мистецтва, що вражають своїми малими розмірами. Володимир Казарян – син знаменитого Едуарда Тер-Казаряна, видатного вірменського механіка-мініатюриста, засновника мікромініатюрного мистецтва, винахідника мікроскопічних інструментів, народного художника Вірменії.

За 35 років Володимир Казарян створив більше 500 робіт. Серед матеріалів, що він використав – швейні голки, сірники, людське волосся, бурштин, золото, макові і рисові зернята, слонова кістка і рибна луска, кристалики цукру. Всі мікромініатюри виготовляються вручну за особливою авторською технологією, що не має аналогів у світі.

В експозиції представлено більше 30 творів мініатюриста, серед яких «Підкована блоха», «Караван верблюдів у вушку голки», скульптури на волосині та багато інших. Міні-експонати поміщені в спеціальні скляні колби, і побачити роботи майстра можна тільки через потужні мікроскопи, якими обладнані всі представлені в експозиції мініатюри.

         В основі світобачення Володимира Казаряна є фраза «Все неможливе можливо зробити». Своє покликання вбачає в тому, щоби показати необмежені людські можливості і залишити людству якнайбільше мініатюр.

Ціни на білети:

 

Дорослий – 50 грн.;

 

Діти, студенти, пенсіонери з посвідченням – 40 грн.;

 

 

 

Групи:

 

школьники, студенти 10 чол. – 25 грн.;

 

військовослужбовці 10 чол. – 20 грн.

 

 

 

Інваліди війни, інваліди дитинства (при наявності посвідчення) – безкоштовно;

 

Діти сироти (при наявності посвідчення) – безкоштовно.

 

Виставка працюватиме з 20 вересня по 1 грудня 2017 року за адресою:

м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47.

 

Телефони для довідок: 37-23-53; 37-08-45; 37-23-67.

 

Бажаємо приємного перегляду!