Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

 
Адрес: г.Николаев, 
ул. Большая Морская, 47
 

Телефоны:

 (0512) 37 23 67
 (0512) 37 23 53
 
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
 
Виставки
Оголений букет_12-27 травня
There are no translations available.

       З 12 травня 2018 року музей презентує персональну виставку фотографій фотографа Слави Поседай «Оголений букет».

         Слави Поседай – український фотограф, автор численних фотовиставок. Особливу увагу в своїй творчості приділяє фотографії у стилі ню. Як каже сама Слава, «це її мистецтво, її натхнення і пристрасть». Фотографією займається більше 5 років. За цей час була з робочими поїздками у Франції, Німеччині, Польщі, Чехії, Росії.

       Слава закінчила магістратуру зв'язку, вона інженер, але не працює за фахом. Професійно фотографії не вчилася, але інтуїтивно вона вловлює все для постановки кадру, креслить схеми майбутніх фотографій.

        Слава називає себе соціальним фотографом, знімає різних людей, не тільки фотомоделей. Серед її проектів фотопроект про безпритульних, для привернення уваги до проблем людей без постійного місця проживання під час сніжної зими.

   В Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна пройде третя персональна виставка фотографа. Перша виставка експонувалась у Миколаївській спілці художників, друга – у Бібліотеці Юнацтва та творчості учнів, місто Миколаїв.

         На експозиції «Оголений букет» представлено 36 фотографій, розмір 60 на 90 см. Виставка присвячена квітам у житті людини, у житті автора виставки, прекрасним оточуючим людям. Квіти, як важливий елемент, в усьому прояві життя, квіти при народженні та смерті, квіти при одруженні та при розлуці, квіти як символ прекрасного, щоб не сталося. Сплетіння людей, сплетіння тіл як квіти сплітаються в букет – головний посил автора виставки.

         Кожен рік фотограф видає еротичний настінний календар, що продається через інтернет.

Власний сайт фотографа – www.slavaposeday.com

Бизнес страница в фейсбуке https://www.facebook.com/slavaposeday.official/

Личная станица в фейсбуке – https://www.facebook.com/slava.poseday

Википедия – goo.gl/FEVA3t

 

Виставка працюватиме з 12 по 27 травня 2018 року

за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47

Телефон для довідок: 37-23-53

Бажаємо приємного перегляду!

 

 
Живопис Світлана Завтура_03.05
There are no translations available.

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» 3травня 2018 року о 16.00 презентує персональну ювілейну виставку живопису Світлани Завтури.

          Світлана Анатоліївна - миколаївська художниця, з 2000 року член МООНСХУ. Навчалася у художній школі у мiстi Миколаєвi, закiнчила Одеське державне училище iм. М. Б. Грекова у 1987р. Педагоги з фаху - Є. П. Куччинська, М. М. Голюшев, Т. П. Єгорова. З 1997р. - учасниця обласних, всеукраїнських і персональних виставок. У 1996р. стала учасницею міжнародної виставки "Марина-96" у місті Одеса. У 2000 році зайняла III місце за твір "Натюрморт з хризантемами" у конкурсі "Молоде ім'я року 2000". Приймала участь у Всеукраїнських художніх виставках "Мальовнича Україна".

Детальніше...
 
«Край, мій рідний край»
There are no translations available.

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна» 16 лютого 2018 року о 15.00 презентує персональну виставку М.Д. Штомпеля «Край, мій рідний край».

Миколаївський художник Микола Дмитрович Штомпель народився в селі Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області, що розташовано на березі Південного Бугу. Ймовірно саме там зародилася найбільша мрія – стати художником, щоб зобразити мальовничі куточки рідного краю, виразні портрети людей праці та визначних персонажів історії.

Детальніше...
 
Нео-каліграфія Японії
There are no translations available.

 

22 грудня 2017 року о 15.00 в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відбудеться відкриття виставки «Нео-каліграфія», що присвячена року Японії в Україні.

Детальніше...
 
10 років разом
There are no translations available.

 

15 грудня 2017 року о 14-00 Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна відкриває ювілейну виставку робіт художників етнічних німців України «10 років разом», присвячену десятиріччю співпраці музею та Миколаївського обласного центру німецької культури.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня123456НаступнаКінець»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
Сайт створено у студії Мотив