Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

 
Адрес: г.Николаев, 
ул. Большая Морская, 47
 

Телефоны:

 (0512) 37 23 67
 (0512) 37 23 53
 
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
 
Молодість душі та щастя
There are no translations available.

   Музей мариністичного живопису ім. Р.Г. Судковського презентує   персональну виставку  Титяни Михайлівни Купцової, Заслуженої художниці України, яка відкрилася 17 серпня 2016    року.

       Майстриня народилася в Омську у 1945 році, там же закінчила художньо-графічний  факультет державного педагогічного інституту. Та практично весь її творчий шлях  пов'язаний з Миколаєвом, куди вона приїхала у 1971 році. В цьому місті Тетяна Михайлівна відбулася як художник. В ньому її дім, родина, майстерня та друзі.

 

        Художниця дуже любить квіти, подорожі та море, цінує вірну дружбу і ніколи не втрачає надії на краще. Гармонію з оточуючим світом виливає в  чудові графічні та живописні роботи. Як графік Тетяна Михайлівна намагається відродити техніки, які зараз знаходяться під загрозою зникнення, бо вони дуже трудомісткі і наразі некомерційні. На виставці представлені роботи виконані олівцем, аквареллю, пастеллю та технікою літографії і акватинти: «Хлопчик з м’ячами», «За вікном дощ», «В парку», «Людина з птахом», «Вечірнє кафе» та ін.

       Тетяна Михайлівна вміє бачити і відчувати душу всього живого. В її живописних картинах, квіти продовжують жити, наповнюючи світ ароматом та розкішшю цвітіння («Флокси», «Польові квіти», «Великий букет) , а витончені жіночі образи втілюють первозданну красу(«Біля води») та жіночу неповторність («Ретро», «Біле та чорне»).        

         Морські пейзажі – ще одна стихія Тетяни Михайлівни. Море її надихає у будь-яку погоду та пору року. Вона вміло передає кольором неповторність і мінливість моря: його велич і простоту, його могутність і лагідність. Сама ж при цьому заряджається  творчою енергетикою і азартом, сповненими,  романтизмом і лірикою. В її роботах – різні куточки чорноморського узбережжя: очаківські береги з піщаними пляжами і затонувшими баржами: «Кінбурн», «Щасливого плавання»; Крим – «Нічний Гурзуф», «Повний місяць», «У парку» та ін.

              Виставка працює до 15 жовтня. Очаківцям та гостям міста бажаємо приємного перегляду.

 

 

 

 
 
 
Сайт створено у студії Мотив