Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.

 

Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Четвер, 26 липня 2018 15:12

УВАГА! НЕ ПРОПУСТІТЬ!

ВИСТАВКА ОРИГІНАЛЬНИХ ТВОРІВ Т.Г. ШЕВЧЕНКА!

       Серед плеяди видатних діячів української культури Тарасові Григоровичу Шевченку (1814–1861) належить особливе місце. Всім відомі вірші поета, але дуже часто ми забуваємо про те, що Шевченко був неперевершеним професійним художником.

        Талант художника проявився в Тараса Шевченка значно раніше, ніж талант поета. Якщо перші літературні спроби юного хлопця припадають на 1836–1837 роки, то найбільш ранній малюнок, що дійшов до нас і відомий під назвою “Погруддя жінки” або “Жіноча голівка”, датований самим автором ще 1830 роком. З цієї юнацької роботи і розпочалась творчість видатного художника.

Його спадщина через життєві обставини складає невелику кількість творів, які належать та зберігаються у Національному музеї Тараса Шевченка у м. Києві. І ось вперше в історії міста - 30 кращих та найбільше відомих графічних творів митця у Миколаєві! І зовсім скоро у миколаївців буде можливість побачити ці твори на власні очі!

     Вже у серпні 2018 року спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка(м. Київ) Миколаївський обласний художній музей ім.В.В. Верещагіна презентує виставку оригінальних графічних творів Тараса Шевченка! Не пропустіть можливість побачити художні твори людини, що стала символом незламної України!

СЛІДКУЙТЕ ЗА РЕКЛАМОЮ!

 

 

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив