Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.

 

Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Вівторок, 05 червня 2018 10:54

«Розкрий таємницю каміння»

Персональна виставка Марії Комарової (м. Одеса)

            Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» 06 червня 2018 року о 15.00 презентує персональну виставку Марії Комарової «Розкрий таємницю каміння»  (м. Одеса).

На виставці представлені твори народної майстрині Марії Комарової.

            Марія Володимирівна народилася у 1954 році в Миколаївській обл. У 1978 році закінчила ОСХІ (економічний факультет). З 1980 до 2009 працювала головним бухгалтером. Мешкає та працює у м. Одеса. Живопису вчилася самостійно, а художнім розписом захопилася тільки після того, як вийшла на пенсію.

            Марія Комарова (Mariya Komarova) - художниця-самородок з Одеси, що створила унікальну техніку розпису морського каміння. Її картини повні тепла і світла, не дивно, що їх можна зустріти в багатьох приватних колекціях світу.

            Розмальовувати акрилом камінчики незвичайної форми, знайдені на березі Чорного моря, Марія почала ще в 2009 році. Через три роки раптом помітила, що розписане каміння красиво складається в картини. Процес створення такої картини - довгий і складний, може займати і тиждень, і місяць.

            Спочатку Марія вигадує історію, далі починає шукати камінчики потрібної форми, а вони дивовижним чином раптом самі підбираються під задуманий сюжет. І вже незрозуміло, що має важливіше значення в цих дивовижних картинах - форма морського каміння або зразка розпису художниці.

            У 2010 році Марія Комарова створила свою авторську техніку «кольоро-літотерапія» - зцілення душі та тіла розписаними камінцями.

            Марія Володимирівна нагороджена Почесною відзнакою «Янгол милосердя» з врученням золотого знаку «Янгол» Одеського реабілітаційного центру(2012). Дипломами та подяками за проведення персональних та участь у обласних виставках.

Телефони для довідок: 37-23-53.

Бажаємо приємного перегляду!

 

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив