Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
П'ятниця, 22 грудня 2017 17:46

Відкриття виставки «Нео-каліграфія».

22 грудня у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відбулося урочисте відкриття виставки «Нео-каліграфія». Проект «Нео-каліграфія» – побажання удачі і щастя, процвітання та перемог, оформлені та виконані у новому авторському стилі.

         На виставці представлені твори RAIRYU (Богдана Пархоменка), молодого українського каліграфа, який постійно проживає в Японії і докладає зусиль для популяризації японської культури в Україні. RAIRYU присвятив свою виставку пам’яті вчителя, видатного японського каліграфа Морімото Рюсеки, твори якого експонували у музеї декілька років тому. Твори Морімото Pюсекі були оцінені знавцями мистецтва більше ніж у 20-ти країнах світу, у тому числі Бразилії, Франції, Німеччині, Росії, Україні та ін.

         Стиль RAIRYU, як і стиль Морімото Рюсекі, базується на канонах класичної японської каліграфії, втілює свободу думки та дії, імпровізації та втілення потаємних бажань. У творах, які експонуються, поєднуються майстерність та інноваційні дизайнерські ідеї, які наближають сучасну японську каліграфію до європейського глядача. Це не абстракція, а реальні слова, виконані у креативному стилі із заснуванням оригінальних  матеріалів  та авторської техніки оформлення. 

Поспішайте відвідати!

Довідки за телефоном:

37-23-53


 
 
 
Сайт создан в студии Мотив