Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.

 

Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Середа, 21 червня 2017 09:09

Первомайська дитяча художня школа в художньому музеї!

 

20 червня 2017 року в  Комунальному закладі культури «Миколаївський обласний художній музеї ім. В.В. Верещагіна» відкрилась повна яскравих соковитих кольорів у творах живопису і графіки, цікавих різноманітних предметах декоративно-прикладного мистецтва виставка робіт Первомайської  дитячої художньої школи, якій в цьому, 2017 році, виповнюється 40 років з дня заснування.

 

   Художня школа вперше, за стільки років,  вийшла на обласний рівень, представив близько ста тридцяти дитячих творів.

 

   Назва виставки «Барви життя» дуже чітко відображає  бачення і сприйняття  світу майстрами-початківцями та їх безмежну фантазію. Серед творів живопису можна побачити підводний світ і пустелю; квітковий рай, музичне небо і шоколадну річку; дитячі сновидіння і мрії про майбутнє, яскраві предметні і квіткові натюрморти.  А які різноманітні в творах декоративно-прикладного мистецтва  витинанки; декоративні  панно з  паперу і пластиліну; тарілки з пап’є-маше; ляльки!  Все це свідчить про майстерність дітей і професійне викладання в учбовому   закладі.

 

Процедуру відкриття виставки провів директор художнього музею ім.    В.В. Верещагіна Сергій Росляков. На відкритті виставки були присутні:

  

Під час проведення відкриття виставки пролунали музичні вітання для ювілярів і гостей.

  

Запрошуємо мешканців міста та його гостей до перегляду!  

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив