Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Живопис Світлана Завтура_03.05
30.04.2018 08:39

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» 3травня 2018 року о 16.00 презентує персональну ювілейну виставку живопису Світлани Завтури.

          Світлана Анатоліївна - миколаївська художниця, з 2000 року член МООНСХУ. Навчалася у художній школі у мiстi Миколаєвi, закiнчила Одеське державне училище iм. М. Б. Грекова у 1987р. Педагоги з фаху - Є. П. Куччинська, М. М. Голюшев, Т. П. Єгорова. З 1997р. - учасниця обласних, всеукраїнських і персональних виставок. У 1996р. стала учасницею міжнародної виставки "Марина-96" у місті Одеса. У 2000 році зайняла III місце за твір "Натюрморт з хризантемами" у конкурсі "Молоде ім'я року 2000". Приймала участь у Всеукраїнських художніх виставках "Мальовнича Україна".

     Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях України, Ізраїлю, США, Росії, Франції. Стиль її живопису - класичний реалізм, а її матеріалом служить полотно та олія. Натюрморти та пейзажі Світлани Анатоліївни відзначаються тонким творчим відчуттям, реалістичним мисленням і досконалою проробкою деталей. Роботи, створені цією талановитою майстринею , завжди зацікавлювали глядача, маючи своє, тільки їй притаманне бачення світу. "Натюрморт" став улюбленою темою художниці. Ідеї, образи, зображення Світлана перетворює у розкішні стильні натюрморти. Цей чуттєвий світ витканий із світла та кольору. В її живопису авторська витонченість, гнучкість, відчуття польоту. Світлана - реаліст, але вона майстерно володіє "чарівництвом" перетворень. Вигадливе мереживо абстрактних ліній стає малюнком і наповнюючись світлом та кольором, перетворюється в художні образи. На пейзажах Світлани по-особливому відчуваєш розкіш нашої південної природи. Особливим чином на створення пейзажів її надихає Мигія - з її скелями, покритими мохом, смарагдовими травами та гомінливим Південним Бугом. Нескінченним потоком натхнення для художниці є квіти - їх різноманіття, витонченість та неперевершеність форми та кольору.

            Світлана не зупиняється на досягнутому, вишукує нові напрями у своїй творчості та впевнено вдосконалює свою майстерність.

Процедуру відкриття виставки веде директор музею Сергій Миколайович Росляков.

Серед запрошених на відкриття виставки – представники Міськвиконкому, Управління культури національностей і релігій Облдержадміністрації, члени Національної спілки художників України, шанувальники музею, ЗМІ.

Телефони для довідок: 37-23-53; 37-08-45; 37-23-67.

Бажаємо приємного перегляду!