Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Молодість душі та щастя

   Музей мариністичного живопису ім. Р.Г. Судковського презентує   персональну виставку  Титяни Михайлівни Купцової, Заслуженої художниці України, яка відкрилася 17 серпня 2016    року.

       Майстриня народилася в Омську у 1945 році, там же закінчила художньо-графічний  факультет державного педагогічного інституту. Та практично весь її творчий шлях  пов'язаний з Миколаєвом, куди вона приїхала у 1971 році. В цьому місті Тетяна Михайлівна відбулася як художник. В ньому її дім, родина, майстерня та друзі.

 

        Художниця дуже любить квіти, подорожі та море, цінує вірну дружбу і ніколи не втрачає надії на краще. Гармонію з оточуючим світом виливає в  чудові графічні та живописні роботи. Як графік Тетяна Михайлівна намагається відродити техніки, які зараз знаходяться під загрозою зникнення, бо вони дуже трудомісткі і наразі некомерційні. На виставці представлені роботи виконані олівцем, аквареллю, пастеллю та технікою літографії і акватинти: «Хлопчик з м’ячами», «За вікном дощ», «В парку», «Людина з птахом», «Вечірнє кафе» та ін.

       Тетяна Михайлівна вміє бачити і відчувати душу всього живого. В її живописних картинах, квіти продовжують жити, наповнюючи світ ароматом та розкішшю цвітіння («Флокси», «Польові квіти», «Великий букет) , а витончені жіночі образи втілюють первозданну красу(«Біля води») та жіночу неповторність («Ретро», «Біле та чорне»).        

         Морські пейзажі – ще одна стихія Тетяни Михайлівни. Море її надихає у будь-яку погоду та пору року. Вона вміло передає кольором неповторність і мінливість моря: його велич і простоту, його могутність і лагідність. Сама ж при цьому заряджається  творчою енергетикою і азартом, сповненими,  романтизмом і лірикою. В її роботах – різні куточки чорноморського узбережжя: очаківські береги з піщаними пляжами і затонувшими баржами: «Кінбурн», «Щасливого плавання»; Крим – «Нічний Гурзуф», «Повний місяць», «У парку» та ін.

              Виставка працює до 15 жовтня. Очаківцям та гостям міста бажаємо приємного перегляду.