Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
11.12.2020 11:01

Миколаївський обласний художній музей продовжує співробітництво з закордонними художниками. До музейних фондів вже надійшло біля 200 робіт з-за кордону. Протягом декількох років надходили роботи з США та Ізраїлю.

У 2020 до музейної збірки надійшли роботи художника-емігранта Віктора Козлова.

Художник народився у Бердянську в 1956 році. Віктору з дитинства подобалося малювати. У десятирічному віці він зайняв перше місце серед юних художників на обласному конкурсі в Запоріжжі. Пройшов дворічне навчання в художній школі при клубі ім. Н. Островського в своєму рідному місті. І постійно удосконалював своє мистецтво художника протягом життя.

Спробував себе на багатьох теренах і його працьовитість практично завжди виправдовували себе.

У 1992 році емігрував в США. Брав активну участь в міжнародних і національних художніх виставках в США, Франції, Англії, Німеччині та ін.

Його улюблені теми - це міський пейзаж і чоловічий портрет, хоча він не цурається і абстрактного живопису, а також колажів і інсталяцій. Його живописні роботи вирізняються індивідуальною образною мовою, хоча його урбаністичні пейзажі тяжіють до експресіонізму. В першу чергу це відноситься до його картин з видами Нью-Йорка, Венеції та Парижу.

Всі роки, що Віктор живе в Америці, він пише картини, які охоче приймають багато художніх галерей, зокрема в Сохо і Челсі. Брав участь в десятках виставок, а ще дарував свої роботи знаменитим політикам і відомим людям - Білу Клінтону, Бараку Обамі, Майклу Блумбергу, Білу Гейтсу, Дональду Трампу, Роману Абрамовичу і багатьом іншим.

До фондів музею надійшли два портрети та кілька пейзажів.