Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

 

Адрес: г.Николаев,
    ул. Большая Морская, 47
 
Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
02.02.2018 00:00

 

«Видатні імена в музеї»

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна 02 лютого 2018 року розпочав цикл презентацій «Видатні імена в музеї», мета якого ознайомити глядачів з творчістю видатних митців 19 – поч. 20 століття, твори яких представлені в музеї.

А розпочали з відомого художника історичного жанру Василя Івановича Сурикова, якому в цьому році виконується 170 років від дня народження.

В залі передвижників постійно діючої експозиції експонуються два етюди митця   «Жінки стрільців» – до його першої картини на історичну тему «Ранок стрілецької страти», та «Черниця» до його останньої роботи цього жанру «Відвідування царівни жіночого монастиря». Ці твори були представлені на музейному заході, і відвідувачі мали змогу побачити картини, створені пензлем видатного митця.

Наявність сучасної технології надала змогу присутнім продемонструвати всі вісім живописних картин історичного жанру, написаних Суриковим, показати його акварельні роботи (краєвиди, портрети), створені під час подорожі в різні роки до рідної батьківщини Сибіру, під час його мандрівок до Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Криму, Кавказу.

З розповіді ведучого відвідувачі дізнались про становлення Сурикова, як художника історичного жанру, про його творчий шлях, особисте життя.

Серед присутніх були представники Міського територіального центру соціального обслуговування населення, Дитяча художня школа,   горожани міста.

 

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив