Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

 

Адрес: г.Николаев,
    ул. Большая Морская, 47
 
Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
05.09.2017 13:25

День знань у художньому музеї!

01 вересня  чудове свято для учнів та педагогів. 

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! 

В цей день з нагоди свята до Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна завітали учні та вчителі різних навчальних закладів міста, серед яких Миколаївський економічний ліцей, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 46, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 11, Загальноосвітня школа № 17. 

Для школярів були проведені екскурсії по постійній експозиції музею та одноденним виставкам «Рідне моє місто», яку відвідали учні третіх класів ЗОШ № 35 і 64, та 8 класу загально освітньої  санаторної школи-інтернату №7. За допомогою творів художників та електронної презентації відвідувачі познайомилися з історією Миколаєва, розглянули цікаві місця та архітектурні споруди нашого міста. Цей захід розроблений до Дня міста Миколаєва. Також виставку «Чудесные ларцы и ларчики» відвідали учні ЗОШ №17, де їх за допомогою електронної презентації познайомили з різними видами декоративного прикрашання скриньок та продемонстрували експонати з фондів музею.

Бажаємо школярам цікавого та насиченого навчального року, а педагогам – терпіння та наснаги! 

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив