Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

 
Адрес: г.Николаев, 
ул. Большая Морская, 47
 

Телефоны:

 (0512) 37 23 67
 (0512) 37 23 53
 
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
 
26.04.2017 00:00

 

Пушкінський клуб та «художка» у музеї ім. В.В. Верещагіна

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» давно товаришує з Пушкінським клубом да Дитячою художньою школою. 23 квітня у художньо-музичній вітальні музею пройшло чергове засідання Пушкінського клубу, присвячене 45-річчю Миколаївської дитячої художньої школи.  

Відвідувачі познайомилися з історією створення школи, за допомогою фільму розглянули красивий старовинний будинок, в якому знаходиться цей учбовий заклад. Тривалий час художній музей ім. В.В. Верещагіна був розташований у будинку біля художньої школи. Але і після переїзду музею у нове приміщення зв’язки зі школою тривають. Учні часто відвідують музей, представляють на виставки свої роботи. Кращі дитячі твори зберігаються у музейній колекції. 

Деякі талановиті учні крім художньої школи з її досить великим учбовим навантаженням встигають ще і серйозно займатися музикою. Маленька Анастасія Ворович чудово грає на фортепіано, а старшокласник Данієль Костін-Сеті виконував на віолончелі класичні твори.

Викладачі  художньої школи не тільки розповіли про своїх учнів, а і продемонстрували їхні роботи. Н.І Русінова працює з самими маленькими вихованцями. Вона показала дитячі малюнки та саморобні ляльки, зовсім прості, але кожна має своє обличчя та характер.

У минулому році в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна проходила виставка, на якій експонувалися авторські ляльки викладача Олени Маркітан. Своїх учнів вона теж навчила створювати ляльки та показала колекцію в етнічному стилі. А ще її учні роблять цікаві витинанки. О.М.  Маркітан показала і ці роботи та розповіла про підготовлені книги, що розповідають про цей вид творчості.

В цьому році святкував свій 70-річний ювілей  О. І.  Бабородін, який багато років викладає  скульптуру. Він показав керамічні витвори своїх учнів  та розповів про складнощі роботи з глиною, обпалення виробів у спеціальних печах.

Директор Дитячої художньої школи Є.І. Кручініна розповіла про виставки учнівських робіт у стінах школи, за допомогою фільму показала, як діти оформлюють інтер’єр  шкільних приміщені до різних свят.

А учасники Пушкінського клубу та працівники музею з великим зацікавленням знайомилися з роботою цього учбового закладу.

 

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив