Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

 
Адрес: г.Николаев, 
ул. Большая Морская, 47
 

Телефоны:

 (0512) 37 23 67
 (0512) 37 23 53
 
E-mail: museum0@ukr.net
 
 
 
10.03.2017 10:40

Призи для учасників музейної акції

         09 березня 2017 року у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відбулося нагородження переможців та учасників акції «Місяць селфі в художньому музеї». Нагадаємо, що акція проходила на теренах музею з 18 січня по 18 лютого 2017 року. До участі в акції могли долучитися усі бажаючи. Для цього необхідно було завітати  до музею, придбати вхідній квиток на будь-яку виставку та в цій експозиції зробити селфі. Учасники активно надсилали селфі на електронну адресу музею, після чого вони були розміщені у соціальних мережах (https://vk.com/vereschagin.museum, https://twitter.com/MuseuVereshagin, https://www.facebook.com/vereschagin.museu/ ). За результатами отриманих лайків у соцмережах беззаперечним переможцем акції стала студентка Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Нарина Мелкумян. Дівчина отримала сертифікат на 2-х на відвідування музейних виставок безкоштовно протягом 2017 року.

         Враховуючи активність наших відвідувачів колектив музею відзначив заохочувальними призами бібліотеку-філіал для юнацтва ЦБС для дорослих  міста Миколаєва за наймасовіше селфі на фоні музейних експонатів.  Варто відзначити той факт, що  відвідувачі присилали велику кількість оригінальних та креативних фото. У номінації «Креативне фото» переміг Герман Коновалов.

         Колектив Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна дякує усім учасникам акції, бажає гарного настрою та натхнення! 

   

 

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив