Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Новости
05.05.2021 14:39

 
05.05.2021 10:31

 

7 травня 2021 р. о 15.00 музей запрошує на відкриття виставки «Вірус: імпровізація з теми». Виставка арт-дизайну Ольги Максименко продовжує давню серію її літописних робіт. Представлений нею світ захоплює нас своєю впізнаваністю і водночас неординарністю подачі. Дизайнер постійно експериментує з формою, кольором, техніками, інколи використовує в якості художніх матеріалів вкрай незвичні речі.

Вона йде в ногу з часом, застосовуючи у своїх творах суто комп’ютерні образи та прийоми, створює комп’ютерні асамбляжі, сміливо конструює з простих «смайликів» цілі картини соціального звучання.

Вводити у свої композиції історичних персонажів автор почала у 2012 році асамбляжем «Пробач, Ейнштейне» і продовжила роботою «Кант проти Канта» (2018 р.), навіяною софістськими діалогами філософа. У цьому творі втілено вселенське протистояння Добра і Зла.

Творчість Ольги Андріївни є глибоко інтелектуальною та вбирає в себе велику ерудицію, літературні і наукові знання. Кожна її персональна виставка – це відкриття нових можливостей арт-дизайну та образотворчого мистецтва.

Ольга Максименко – художник з яскраво вираженим креативним мисленням, що дозволяє їй генерувати нові ідеї, які швидко підхоплюються та розлітаються по світу.

Деякі дизайнери при використанні їх коректно посилаються на першоджерело, як, наприклад, американська художниця, яка представила цілу експозицію робіт за мотивами інсталяції «Швидкочитання» (2005 р.).

Всі асамбляжі, реді-мейди, арте-повера, інсталяції та інші твори Ольги Андріївни не лише надзвичайно дотепні та актуальні, але й глибоко філософічні, створюють цілу панораму нашого часу. Вони дихають то витонченим гумором, то болем співчуття, а часом просто літописно-безпристрасні.

А головне – вся творчість миколаївського дизайнера, художника й педагога є гуманістично спрямованою та закликає до Миру, Добра та Світла.

 

          Телефон для довідок: 37-23-53.

 

 
05.05.2021 10:28

Шановні поціновувачі мистецтва!
МУЗЕЙ ВІДКРИТО для відвідування. Ми чекаємо на вас з 9.00 до 18.00 щодня, крім понеділка.
Пропонуємо відвідати постійну експозицію, яка познайомить вас з зібранням музею, виставку "Диво голографії. Влада золота" та зал західноєвропейського мистецтва.
Довідки за телефоном: 37 23 53
 
24.03.2021 11:30

Шановні відвідувачі!

Звертаємо вашу увагу, що з 24 березня по 4 квітня,

у звязку з стрімким збільшенням кількості випадків захворювання на covid-19, музей не приймає відвідувачів.

Залишайтеся вдома та бережіть себе!

 
03.03.2021 09:41

Шановні поціновувачі мистецтва!

Попереду свято весни 8 березня. Звертаємо вашу увагу, що 8 березня у понеділок музей працює і чекає на Вас!

У вас є змога відвідати постійну експозицію, зал західноевропейського мистецтва та окремі виставки: «Города, где я бывал», «Розквітання», «Голографія: влада золота» і виставка мікромініатюр «8е диво світу».

 
25.02.2021 13:44
Весна асоціюється з пробудженням природи, теплом і жіночим святом. Художній музей ім. В.В. Верещагіна запрошує відвідати майстер-клас «Весняний букет». Бажаючі зможуть виготовити об’ємні 3D-листівки з привітаннями для коханих подруг та найрідніших жінок до свята 8-го березня. Дуже приємно отримати в подарунок оригінальну, створену власноруч саме для тебе красиву листівку. Співробітники музею навчать технікам витинанки, скрапбукінгу та колажу, які допоможуть створити оригінальне привітання
Кількість місць обмежена. Попередній запис за телефоном 37-23-53 або в мессенджері сторінки
Вартість відвідування майстер-класу - вхідний квиток до музею (дитячий - 20 гривень, дорослий - 40 гривень)
 
10.02.2021 11:51

 

Умови конкурсу

 

             Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» запрошує до участі в ХV-ій обласній Бієнале дитячої творчості, присвяченій пам’яті В.В. Верещагіна «Світ навколо тебе».

 

Виставка-конкурс проводиться

 

                                                                       під патронатом президента

 

                                                                          Національної академії

 

                                                                   мистецтв України

 

                                                                                                             А.В. Чебикіна.

 

            До участі в конкурсі запрошуються учні дитячих художніх шкіл та студій образотворчого мистецтва Миколаєва та області, учні гімназій, ліцеїв, колегіумів, загальноосвітніх шкіл та всі приватні особи віком від 7 до 15 років.

 

            Тема конкурсу: «Наш край. Сторінки історії».

 

            На виставку допускається не більше трьох робіт одного автора, створених в період з жовтня 2018 року по квітень 2021 року і виконаних  в таких видах образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура.

 

            Роботи приймаються в оформленому вигляді (рамка, паспарту) та при наявності паспорта роботи конкурсанта, який містить таку інформацію: ім’я та прізвище,  рік народження автора та його вік на момент створення роботи, домашня адреса та телефон; назва роботи, дата її створення, матеріал, техніка виконання, розміри; назва школи або студії, гуртка тощо, прізвище викладача та його телефон.

 

Термін приймання робіт до 21 травня 2021 року у фондовому відділі музею ім. В.В. Верещагіна у всі дні тижня з 09°° до 16°°,  обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідні дні: субота, неділя. Адреса музею: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47.                             

 

          Підведення підсумків конкурсу до 25 травня 2021 року.

 

          Переможці конкурсу визначаються в трьох вікових групах: 7 – 9 років, 10 –12 років, 13 – 15 років.

 

Гран-прі конкурсу присуджується поза вікових категорій.

 

Відкриття виставки відбудеться 1-го червня 2021 року.

 

Із-за обмеження експозиційної площі просимо здійснити ретельний відбір робіт, які запропоновані до показу.

 

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 37-23-53, 37-08-45, 37-03-46; 

 

Оргкомітет виставки-конкурсу 

 

 

Паспорт

роботи конкурсанта-учасника

обласної бієнале дитячої творчості

памяті В.В. Верещагіна «Світ навколо тебе»

 

  1. 1.Прізвище, ім’я, по батькові учасника ____________________________

     ___________________________________________________________

         2.Дата народження____________________________________________

  1. 3.Вік автора на момент створення роботи _________________________
  2. 4.Домашня адреса та телефон __________________________________

         ____________________________________________________________

  1. 5.Назва роботи ________________________________________________ 
  2. 6.Дата створення роботи________________________________________
  3. 7.Техніка виконання, матеріал, розміри ____________________________

           ____________________________________________________________

  1. 8.Назва школи, студії або гуртка __________________________________
  2. 9.Прізвище викладача та його телефон_____________________________
 
25.01.2021 10:25

з 26 січня музей прийматиме відвідувачів!!!
з 9 до 18 очікуємо всіх бажаючих відвідати основну експозицію чи експозиції західноєвропейського мистецтва, голограм, мікромініатюр, a також нову виставку "Міста, де я бував", яку змонтували під час локдауну.
Нагадуємо, що відвідати установу можливо за дотримання маскового режиму та дистанції, регламентованої карантинними приписами.
Проведіть останні дні січня в радості від споглядання краси)
 
11.12.2020 11:01

Миколаївський обласний художній музей продовжує співробітництво з закордонними художниками. До музейних фондів вже надійшло біля 200 робіт з-за кордону. Протягом декількох років надходили роботи з США та Ізраїлю.

У 2020 до музейної збірки надійшли роботи художника-емігранта Віктора Козлова.

Художник народився у Бердянську в 1956 році. Віктору з дитинства подобалося малювати. У десятирічному віці він зайняв перше місце серед юних художників на обласному конкурсі в Запоріжжі. Пройшов дворічне навчання в художній школі при клубі ім. Н. Островського в своєму рідному місті. І постійно удосконалював своє мистецтво художника протягом життя.

Спробував себе на багатьох теренах і його працьовитість практично завжди виправдовували себе.

У 1992 році емігрував в США. Брав активну участь в міжнародних і національних художніх виставках в США, Франції, Англії, Німеччині та ін.

Його улюблені теми - це міський пейзаж і чоловічий портрет, хоча він не цурається і абстрактного живопису, а також колажів і інсталяцій. Його живописні роботи вирізняються індивідуальною образною мовою, хоча його урбаністичні пейзажі тяжіють до експресіонізму. В першу чергу це відноситься до його картин з видами Нью-Йорка, Венеції та Парижу.

Всі роки, що Віктор живе в Америці, він пише картини, які охоче приймають багато художніх галерей, зокрема в Сохо і Челсі. Брав участь в десятках виставок, а ще дарував свої роботи знаменитим політикам і відомим людям - Білу Клінтону, Бараку Обамі, Майклу Блумбергу, Білу Гейтсу, Дональду Трампу, Роману Абрамовичу і багатьом іншим.

До фондів музею надійшли два портрети та кілька пейзажів.

 

 
10.12.2020 11:55

Музейні артефакти, що майже 20 років були приховані в фондах, з грудня 2020 р. знову в еспозиції!
Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна запрошує городян на виставку «Диво голографії: влада золота», що демонструє 30 голограм. На плоскій фотопластині в об'ємі перед глядачами постають предмети фалеристики (західноєвропейські, японські, російські, радянські та інші ордени) та предмети декоративно-ужиткового мистецтва. Доповнює голографічні золоті предмети ряд творів живопису.
Вартість відвідування даної еспозиції: дорослий вхідний квиток - 100 грн, дитячий квиток - 50 грн, квиток для дитини дошкільного віку - 20 грн. Можливий екскурсійний супровід.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 37 23 53
 
30.11.2020 11:39

   27 листопада у художньому музеї відбулось відкриття пленерної виставки робіт етнічних німців України "Зустріч поколінь". Миколаївський обласний центр німецької культури продемонстрував різні за жанрами та технікою виконання роботи, що репрезентують німецьку точність і виважену естетику сприйняття українських реалій. Зображені зникаючі німецькі поселення та архітектурні пейзажі Півдня наголошують на єдності культурного шляху різних наційональностей, що проживали в різні часи на теренах нашої Батьківщини і залишили по собі пам'ятки архітерктури і мистецтва, які в наші дні потребують уваги і збереження

   То які вони - етнічні німці України і що хочуть сказати своєю творчістю? З понеділка запрошуємо переглянути експозицію любителів мистецтва і небайдужих до німецької культури городян

 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL